cs

Doppie Punte
Doppie punte: i rimedi naturali per avere una chioma perfetta

itenesfrdeptruarbgcazhcsdaeletfafihihuidiwjakoltlvmsnlnoplroskslsvthtrukvi

Enter in Doppie Punte


Doppie Punte : Číst všechny tipy vlasů, použít přírodní prostředky, namísto léků nebo průmyslové výrobky. Hlavním problémem split končí è vypadat chaotický, zanedbaný vlasy nudné a téměř. Hle raději přírodní prostředky tak, aby é jsou vždy v pořádku, jako kadeřník. Roztřepené konečky jsou široce rozšířena v obou lidí s střední až dlouhé vlasy, tak krátkou až střední. Dvoulůžkové pokoje může být způsobeno stresem utrpělo vlasy po dlouhodobé expozici slunečnímu záření, příliš časté praní, stiraggi nebo s barvou a barví příliš silné, často používané v kadeřnictví. Jedním z nejlepších způsobů, jak zabránit rozdělení končí è rozhodně na vyživují a hydratují vlasy a jemné umyje aniž by zdůraznil jim také, jak radí kadeřníci. Hlavním problémem split končí è vypadat chaotický, zanedbaný vlasy nudné a téměř. Jedním z přírodních prostředků na léčbu rozdělit končí è aby zábaly s olivovým olejem, pomáhají vlasy vyrovnat na úroveň hydratace a výživy, jako kadeřník. È systém je velmi jednoduchý: jednou týdně pokračovat uvedení olivový olej na nohou (bez kůže). Je-li vaše vlasy je zejména kudrnaté a poškozené můžeme pokračovat na vlasy opět bez kůže. arganového oleje změkčuje a posiluje lámavé vlasy vlákna, hydratuje vlasy a rychle se vstřebává. Jen pár kapek k předání na lámavé vlasy Tipy jednou týdně 30 minut před mytím. Jojobový olej è ideální pro zlepšení vzhledu suché a křehké vlasy. Můžete použít ň, kdykoli si myjí vlasy přes obklady, které lze rovněž provést na kůži ň pro é pomáhá snížit lupy a svědění. Účinnou metodou je použití kokosového oleje, přírodní látka, která může posílit vlasy poškozené, suché a lámavé vlasy a obnovení jejich sílu a lesk. Zde je návod, jak používat kokosový olej pro výrobu DIY vlasy masky použít jeden nebo více ù krát za měsíc, podle potřeby, a že budete udržet vlasy zdravá, šťastná a zářivá.

Encyclopaedic hair website

Doppie Punte capelli Doppie Punte acconciature Doppie Punte estetica Doppie Punte moda-capelli Doppie Punte salute Doppie Punte parrucchieri

Doppie Punte - Hairdressers hair health care in the salons of beauty and aesthetics, with hair style for fashion photos and sales of hair-hair care products.

Sections of Interest

Doppie Punte, hairdressers, hair, health, beauty salons, hair fashion photos, hairstyles, aesthetics, for sale, chat hair, hair loss treatment, hair loss, balayages, meches, shatush, deja-vu, Doppie Punte, Globelife, fiera parrucchieri, marche prodotti capelli, settore parrucchieri, aziende tinture capelli, produttori prodotti professionali parrucchieri, fabbrica linee prodotti conto terzi, private label, accessori capelli, rivenditori prodotti parrucchieri.
Doppie Punte, grossisti venditori prodotti per capelli, concessionari prodotti per parrucchieri, agenti parrucchieri, saloni di bellezza, ricerche di mercato nel settore della moda capelli, attrezzature per parrucchieri, infoltimento capelli, informazioni capelli, notizie prodotti parrucchieri, arredamento negozi di acconciatura.
Doppie Punte, import export, forniture parrucchieri, made in italy

Gossip & News

26 Jun 19

federico fashion style

FEDERICO FASHION STYLE è stato scelto e gratificato
da La Rinascente di Milano con un CORNER dedicato
ai suoi PRODOTTI e ACCESSORI.
Distributore esclusivo per l'Italia è RVM Beauty.

È una CASE HISTORY che sarebbe bello vedere ripetuta
spesso per vivacizzare il mondo dei  Parrucchieri.

Guarda il video !!

26 Jun 19

Lorna Evans

 

Collection: Evolve
Ph: Carlo Fernandes
Make-up: Masha Eaves
Stylist: Adela Zemonova
Hair Assistant: Sarah Conlon, Dina Ludica
Hair Colour: Michael Gilberto

hair-collections

26 Jun 19

Huub Eysink

 

Collection: Signature
Ph: Ivo de Kok
Make-up: Joyce Pietrzak
Stylist: Sharon Eysink

hair-collections

25 Jun 19

INTERCOIFFURE MONDIAL

The big event called MONDIAL SPOTLIGHT made by
INTERCOIFFURE MONDIAL, International Hairdressing Organization,
was a great success with nearly 400 Intercoiffure members
and juniors traveled from all corners of the world.

This year’s event featured a unique mix of time-honored traditions
such as the Chevalerie Awards Ceremony next to fresh inspiration
from the Fondation Guillaume.

The Sunday programme was full of education “look and learns”
from the Intercoiffure Academy curriculum held in the House of Nations.

25 Jun 19

Ivan Rodriguez

 

The basics are always simple, and in this collection, the hairstylist returns to the essential techniques of hairdressing hand in hand with the main colour techniques using only the three primary colours, an exercise of reencounter with the basic knowledge that is the foundation of the whole.

Collection: Back To Basics
Ph: Jesus Herrera
Make-up: Thessa Peralta
Stylist: Melissa Weeb

hair-collectionsEnter in Doppie Punte